Aktualności

07
Apr

Astoria Wines degustował sommelier Jerzy Kruk – 4Senses

Na zdjęciu z kolei moja ostatnia rozkosz! Dziękuję Gazelo Wines za świetne prosecco. Eleganckie, zbalansowane z idealną dozą słodyczy, szczególnie z obranym kierunkiem kulinarnym. Kuchnia indyjska to trudny partner do wina, a to sprawdziło się doskonale! Jedzenie od Injachi zamawiane już wielokrotnie, po raz kolejny było świetne.


30
Mar

Tomasz Kolecki-Majewicz degustuje

Klasyczny przykład Prosecco wysokiej jakości. Atrakcyjne z aromatami dojrzałego ananasa, chleba i kwiatów pomarańczy. W ustach krągłe, żwawe, zyskujące sympatię słodyczą nut jabłek i brzoskwiń. Doskonały aperitif lub towarzysz drobnych przekąsek. Degustował -Tomasz Kolecki-Majewicz Mistrz Polski Sommelierów w latach 2007, 2008, 2009 oraz 2010


14
Mar

Ocena Win W Magazynie Wino

Polecamy Magazyn Wino w celu zapoznania się z opiniami na temat degustowanych przez redaktorów win. W ostatnim numerze znalazły się cztery prosecca z Masottiny.


05
Mar

Szkolenie W Szkole Sommelierów

5 marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Panią Monikę Bielkę-Vescovi, właścicielkę szkoły sommelierów. Szkolenie odbyło się w Krakowie w kultowym miejscu jakim jest Piwnica pod Baranami.
X